Září 2008

Mallorca-fotky z cesty tam

30. září 2008 v 21:37 | Disturbed Angel
Nová odletová hala v Brně.
Tady už přistává naše letadlo,který jsme asi za dvě hodiny letěli do Ostravy.
Tady je můj táta před naším letadlem v Ově. :D Fešák,co..? A pak jsme měli asi hodinu a půl..a z Ostravy vyletěli..rovnou do Palma Mallorcy- "hlavního" města ostrovu Mallorca. :)
Pokračování příště. xD
DA

Krvavé obrázky

30. září 2008 v 21:32 | Disturbed Angel

Nějaké fotky CB

28. září 2008 v 18:04 | Disturbed Angel

BFMV

26. září 2008 v 19:54 | Disturbed Angel

A.F.I.

25. září 2008 v 21:12 | Disturbed Angel |  A.F.I.


krásná fotka :*

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Lovex

25. září 2008 v 21:04 | Disturbed Angel
Přesně tenhle plakát mám..takovej větší..:P

LOVEX - TURN

25. září 2008 v 20:40 | *crushLailaH* |  Lovex

Tenhle klip ne neodolatejnej. Takovej jinej..miluju Lovex vždycky mě překvapí.

Je mi divně

25. září 2008 v 14:53 | Disturbed Angel
Hej je mi jasné,že to moc lidí nečte,ale i tak se mi uleví,když to napíšu sem. Jsem ten typ člověka,který to ze sebe potřebuje dostat. Rovnou říkám,že nikoho nenutím to číst.
Je mi hrozně divně..tak já nevím,nerozumím tomu, prostě jsem to nikdy nezažila..nic se mi takového nestalo. A to jsem se s nikým nepohádala. A ani nikomu neublížila (doufám) Prostě tomu nerozumím.
Když se otočím do mého pokoje.."doufám",že tam někdo bude sedět na posteli,usměje se..a já se zase otočím a vrátím ke své práci,ale můj pokoj je prázdný.
Možná je to samotou.. Já vážně nevím,vždyť mám přátele nebo ne..? Já nejsem sama nebo ano..? Mám rodinu, nebo snad ne..? Nechápu to..teď zase jsem tu sama a chce se mi, vlastně už nechce brečím.. Ale přitom nechci.
Vážně to nechápu a čím víc se nad tím zamýšlím,tím je mi hůř. Nikdy jsem víc neuvažovala o nějakým psychiatrovi jako teď. Protože to nechápu..po chvíli to přejde. Třeba jen denně..."potřebuju" vyredukovat nutnou dávku slz.
Já prostě nevím, měla bych říct,že mám depku,ale vždyť já v podstatě nevím,co to je.
Každému komu bych to řekla,by se mi vysmál. "Jak se máš..?" "Ale jde to,jen mám depku."
Nechápu to.Ale vždy když se tam cítím,si přeju jediné,aby někdo na mé posteli seděl a obejmul mě. Nemusel by mluvit,utěšovat mě, říkat, že to bude dobré, že se to spraví..prostě mě jen k sobě tiskl..
Abych si mohla chvíli připadat někde chtěná.

Už jsem doma

23. září 2008 v 21:20 | Disturbed Angel
Uff..moc se omlouvám,že jsem nenapsala dřív. Jelikož jsem doma už od čtvrtka..spíš pátku v noci..:D No,ale to je jedno. Na Mallorce bylo upe mega..mooc se mi tam líbilo hned bych se tam vrátila. Moje trochu opálení už se ztrácí. Moc sem se těšila domů,ale zase jsem musela dohánět dost školu..
Až dneska jsem si našla trochu času na to,napsat sem "delší" článek..pro ty,co sem ještě vůbec někdy zajdou. A moc jim děkuju.
Já zrovna ležím v posteli..a potím se,není mi zrovna nejlíp..a to mám jet v pátek do Řecka. No nevim..nevim.
Třeba se to spraví.
Uvidíme,kdyby třeba náhodou mojr nachlazení nepřešlo,tak tu budu..a možná vám jsem hodím i fotky z té mojí dovolené,ale moc s tím nepočítejte. Já vím,že na to teď kašlu a moc mě to mrzí,ale..nemůžu s tím nic dělat.
Loučím se..papa

Opuštím vás

11. září 2008 v 15:21 | Disturbed Angel
Já vím,že to ani nepoznáte, protože tu nic nepřibívá..a moc mě to mrzí,ale já to sama nezvládám. :(
Proto ani nikoho nežádám o pomoc,každý by mě osral,nic se nedal..nebo pak řekl,že zapomněl. Bolí mě to,že to tady tak zanedbávám,ale co už nadělám. :(
Takže dobrovolník žádný nebyl,takže ani články nepřibydou. Ještě jednou mě to mrzí.
Odjíždím na tu Mallorcu a vrátím se příští čtvrtek večer,takže ve Čt určitě nic nepřibude..mložná v pátek. Každopádně vám sem chci pak hodit fotky..;)
Ale zase budu doháněz školu. No uvidíme. :)
Každopádně se mi bude stýskat,moooc. A nejvíc po Zuzce, i když to nedávám mo najevo. Mám tě moc ráda. :-*
A taky po Tess.:-* Mooc..tak ráda bych ji poznala,ale nevím,hestli se mi to splní. :( Snad jo..každopádně po těhle dvou asi nejvíc..jak jen to jde.
ALE..promiňte dámy ještě s váma je tam Scotty..:) Ten můj hafošek :-*.
Tak se loučím..po perexem máte ještě fotky. Heh jsem si hrála..byla to taková "sázka" jak bych vypadala jako EMO..jinak ho moc ráda nemám..:X
Disturbed Angel

Vectors

6. září 2008 v 22:03 | Disturbed Angel |  Vectorky

Crying

6. září 2008 v 21:56 | Disturbed Angel
by deviantart.com

Beruška

2. září 2008 v 21:06 | Disturbed Angel |  blbosti
kishulka

New York

2. září 2008 v 21:05 | Disturbed Angel |  Obrázky na téma
Tati,jednou se tam podíváme...;)

Me To You

2. září 2008 v 21:04 | Disturbed Angel |  Obrázky na téma

kishulka