je to dobrý nápad nebo ne?

24. prosince 2006 v 17:24 | lili
Řeknete si,je tohle to správné řešení,ne není.Co takhle postavit se problémům čelem a neutíkat před nimi???Zkuste to všichni,co pomýšlíte na smrt nebo si ubližujete,myslíte,že je to,to správné řešení,já vím,že se vám potom uleví,vím to,i když to není přímo můj případ,ale případ človíčka,na kterém mi záleží ze všeho nejvíc,ona ví,kdo to je teda doufám,že to ví,ale myslím,že jo,tak doufám,že to přemůže a bude s tím bojovat,protože vím,že to ona dokáže!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Bathory Elizabeth Bathory | E-mail | 25. února 2007 v 21:36 | Reagovat

Co takhle postavit se problémům čelem a neutíkat před nimi???// Jistě máš pravdu, že spousta lidí se chce zabít kvůli svým problémům, ale třeba já mám také hodně problemů a je to sice také důvod jak se toho všeho zbavit. Pro mě je ale hlavní důvod proč se zabít to, že už mě žít nebaví( nebo ted ještě trochu jo ale časem...) a nemám proč žít vždyt smrt může být tak krásná no nebo taky ne to nikdo přesně newí... Každopádně jestli tě ted napadá: vždyt máš proč žít jsou tu tví přátelé, rodiče... ale to není ten pravý důvod pro mě proč žít. Já nechci žít pro ostatní, ale pro sebe protože je to můj život a nechci se pořád ohlížet na ostatní,vím že to zní asi trochu sobecky:-) ale je to tak... A mě už ten život nebaví všichni jsou tak skažení realitou, že už to ani není možné, potřebovala bych se narodit aspon o jedno století dřív. Ale tak co už jinak případné reakce na můj komentář mï prosím pošli na mail, protože newím jestli sem ještě někdy příjdu, ale máš to tu moc hezké...:-)

2 jenny jenny | Web | 12. dubna 2007 v 16:50 | Reagovat

Ano, myslím, že je to dobrý nápad !!!! Bože co jste za lidi... když vidíte lidi,kteří se tu jenom trápí a prostě tu být nechcou, tak je proboha neodsuzujte !!! je to jejich rozhodnutí a když je odsuzujete, tak aspoň ne na veřejnosti. Nechápu jak můžete chtít tady člověka a on tu nechce už být, ano bude se Vám stýskat, ale mu splníte přání, možná jedno z největších přání....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama